Technologie

Pracujeme s technologiemi německé společnosti R.C. Mannesmann GmbH, která stojí za vynálezem omezovače průtoku. R.C. Mannesmann GmbH je světovým leadrem v oboru od roku 1971 a naše společnost ji výhradně zastupuje na českém a slovenském trhu.

Máme řešení pro všechna odvětví — ubytovacích zařízení, administrativní budovy, soukromé firmy, banky, nemocnice i domácnosti. Včetně případů, kdy je v rozvodech příliš nízký nebo naopak vysoký tlak, vodní kámen či pevné částice. Vypořádáme se i s požadavky na potřebu extrémní úspory. Například na veřejných toaletách či ostrovních domech s nedostatkem vody.

Níže naleznete některé z technologií, které využíváme v našich produktech. Všechny naše produkty se instalují bez stavebních úprav. Šetříte okamžitě!

Druhy a kvalita proudu

Správně zvolená technologie pro úpravu výstupního proudu z vodovodní baterie, společně se snížením průtoku často znamená i zvýšení komfortu uživatele. Umíme upravit druh a výkon proudu, účinnost provzdušňování, přímost a průměr proudu a množství stříkající vody kolem proudu.

Provzdušnený

Pro domácnosti, pokoje
v ubytovacích zařízeních apod.

Sprej

Pro veřejné toalety a všude tam,
kde je třeba extremních úspor.

Laminární

Pro nemocnice a další místa se zvýšenymi
požadavky na hygienu.

Ochrana proti vodnímu kameni

Naše produkty jsou vyrobeny z materiálů zabraňujících či omezujících usazování vodního kamene. Navíc používají moderní technologie proti vodnímu kameni.

Technologie Easy Clean

Easy Clean zajišťuje maximální životnost a odolnost proti vodnímu kameni. Zlepšuje kvalitu proudu i v težkých podmínkách. Při čištění aerátor není třeba demontovat. Aerátory vybavené technologií Easy Clean jsou velmi tiché, odolné proti poškození a omezují šíření škodlivých bakterií.

Mřížka

Naše aerátory používají mřížkový nebo vošťinový design. Narozdíl od standardně používané kovové síťky výrazně omezeno usazování vodního kamene.

Ochrana proti usazování pevných částic

Rozvody vody v ČR často trpí usazováním pevných částic (rez, nečistoty), které se usazují před aerátorem ve vodovodní baterii. Zhoršují kvalitu proudu, ale představují také zdravotní riziko.

Technologie Auto Clean

Technologie automatického čištění aerátoru bez nutnosti demontáže. Usazeniny a pevné částice do velikosti 2mm automaticky prochází přes aerátor. Nedochází tak k jejich usazování uvnitř baterie.

Regulátor Konstantního Průtoku

Naše produkty používají patentovanou technologii Regulátor konstantního průtoku (CFR), která zajišťuje stejný průtok vody nezávisle na tlaku. CFR poskytuje stejný komfort užívání a úsporu při tlaku 1 až 6 barů. Technologie CFR je řešením problémů s kolísáním tlaku či nedostatečným tlakem ve všech typech objektů.

Optimální průtok za všech okolností

Stabilní průtok při tlaku od 1 do 6 barů díky CFR garantuje maximální spokojenost uživatele, optimální úsporu a ochranu životního prostředí.

Vícepatrové budovy

Ve vícepatrových budovách CFR garantuje stejné vlastnosti na všech poschodích.

Jednopatrové budovy

Stabilní proud i při použití více zařízení najednou a poklesu tlaku.

Byty a rodinné domy

Zachovaný komfort při použití více sprch a vodovodních baterií najednou.

Začněte šetřit vodu a náklady

Našim zákazníkům jsme již ušetřili 99 056 255 litrů vody. Rádi vám zdarma změříme vaši spotřebu, spočítáme, zda a kolik můžete ušetřit a pomůžeme vybrat nejvhodnější technologie.